//با قدرت ۹۹ درصد پاک کنندگی؛ تولید ضدعفونی کننده همه کاره برای مقابله با کرونا

با قدرت ۹۹ درصد پاک کنندگی؛ تولید ضدعفونی کننده همه کاره برای مقابله با کرونا

یک شرکت تجاری دستگاه ضدعفونی کننده همه کاره‌ای را تولید کرده که از آن می‌توان برای پاکسازی میوه، سبزی، لوازم خانگی، اسباب بازی و غیره استفاده کرد.

به گزارش پالانيوز و به نقل از خبرگزاری مهر، دستگاه ضدعفونی کننده ترو- واش درعین اینکه مواد غذایی را از انواع باکتری و عفونت پاکسازی می‌کند، می‌تواند این کار را در مورد لوازم مختلف مورد استفاده در منزل هم انجام دهد.

شرکت سازنده این دستگاه در آمریکا مدعی است با ترو – واش می‌توان ۹۹.۹ درصد از تمامی آلودگی‌ها و باکتری‌های موجود بر روی گوشی، سبزی، میوه، اسباب بازی‌ها و دیگر اقلام خانگی را از بین برد.

دستگاه یادشده برای پاکسازی لوازم گوناگون از ترکیبی از تابش اشعه ماورا بنفش، اکسیژن فعال و بخار آب استفاده می‌کند. البته در صورت قراردادن وسایل برقی و الکتریکی در مخزن این دستگاه برای پاک کردن آن نباید آبی در ترو – واش ریخته شود. در غیر این صورت برای پاک کردن هر وسیله به چهار فنجان آب نیاز است.

کاربران بسته به میزان حساسیت و آلودگی وسایل مختلف می‌توانند حالت‌های مختلفی را برای پاکسازی فعال کنند که تکمیل فرایند شستشو در این حالت‌ها از چهار تا هفت دقیقه در نوسان است. این دستگاه با ۸ لیتر ظرفیت و چراغ‌های ماورا بنفش با عمر ۱۵۰۰ ساعت ۴۰۰ دلار قیمت خواهد داشت.

منبع : mehrnews.com/xS3zq

همرسانی خبر